Безкоштовна доставка
Доставка 1-2 робочіх дні
   100% Оригінальна продукція

Sigma

Sigma B 12 Bent Liner Brush пензель для очей з вигнутим наконечником

Sigma B 12 Bent Liner Brush пензель для очей з вигнутим наконечником

Sigma B 12 Bent Liner Brush пензель для очей з вигнутим наконечником Унікальна особливість: загострений кінчик пензля із зігнутим наконечником Застосування: точне нанесення лайнера Рекомендоване використання: використовуйте унікальний кут для нанесення гелю, рідкої підводки...

455 ₴ Без ПДВ: 379 ₴

Sigma F87 Пензель для основи під макіяж

Sigma F87 Пензель для основи під макіяж

SIGMA F83 CURVED KABUKI ™ Ви отримаєте точне нанесення своєї улюбленої основи під макіяж, консілера або пудри, використовуючи краї і кути пензля F87 Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості.Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріальними властивостями.   Ро..

775 ₴ Без ПДВ: 646 ₴

Sigma F03 пензель для хайлайтера

Sigma F03 пензель для хайлайтера

F03 HIGH CHEEKBONE HIGHLIGHTER™ BRUSH Надайте своїм вилицям мерехтіння за допомогою цієї високої, пухнастої, але міцної щітки F03, використовуючи ваш улюблений крем, рідкі або порошкоподібні продукти для ідеального блиску. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy..

748 ₴ Без ПДВ: 623 ₴

Sigma L05 Пензель для губ

Sigma L05 Пензель для губ

SIGMA L05 LIP BRUSH Доторкніться до губ за допомогою цього пензля Sigma L05 з класичною ручкою, яка перетворюється в ковпачок, щоб ви могли зручно тримати її в руках. Запатентована технологія Sigmax® і SigmaTech ™ від фірми Sigma Beauty:Ворс не вбирає макіяжні засобиГипоалергенний ворс не викликає алергічних реакційРучка зроблена з легкої деревини, на яку нанесено 8 шарів фарби, що робить пензлі стійкими до подряпин і води.Накінцівники пензлів розроблені за технологією SigmaAlloy ™, з нерж..

444 ₴ Без ПДВ: 370 ₴

Sigma Long Wear Eyeliner олівець для очей

Sigma Long Wear Eyeliner олівець для очей

SIGMA LONG WEAR EYELINER PENCIL - WICKED Отримайте стійку чорну матовою підводку для очей в олівці. 8-годинна стійкість водонепроникний Стійкий до змазування Вбудована точилка НЕ містить: парабенів, сульфатів, фталатів, мінерального масла, казеїну Об'єм: 0,49 г  ..

325 ₴ Без ПДВ: 271 ₴

Sigma F23 пензель для контурінга

Sigma F23 пензель для контурінга

SIGMA F23 SOFT ANGLED CONTOUR™ BRUSH Ваш must-have для ніжного, повсякденного контурінга Sigma F23.  Запатентована технологія Sigmax® і SigmaTech ™ від фірми Sigma Beauty:Ворс не вбирає макіяжні засобиГипоалергенний ворс не викликає алергічних реакційРучка зроблена з легкої деревини, на яку нанесено 8 шарів фарби, що робить пензлі стійкими до подряпин і води.Накінцівники пензлів розроблені за технологією SigmaAlloy ™, з нержавіючих матеріалів, що мають антибактеріальні властивост..

780 ₴ Без ПДВ: 650 ₴

Sigma F80 Пензель для основи під макіяж

Sigma F80 Пензель для основи під макіяж

SIGMA F80 FLAT KABUKI ™ Ви отримаєте ідеально чітке покриття шкіри з волокнами Sigmax®, які згладжують будь-яку основу під макіяж. Наносьте тон рівномірно за допомогою цього переможця Best of Beauty 2016 Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості.Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Во..

774 ₴ Без ПДВ: 645 ₴

Sigma F10 пензель для пудри румян

Sigma F10 пензель для пудри румян

SIGMA F10 - POWDER / BLUSH BRUSH Унікальна особливість: дуже м'яка і злегка скошена щетина F10 Рекомендоване використання: використовувати для нанесення порошкових засобів. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріаль..

654 ₴ Без ПДВ: 545 ₴

Sigma E65 скошений пензель для підводки очей

Sigma E65 скошений пензель для підводки очей

SIGMA E65 SMALL ANGLE BRUSH Створіть гладенькі, рівні лінії уздовж ваших верхніх або нижніх вій з цим тонким класичним пензликом Sigma E65 Запатентована технологія Sigmax® і SigmaTech ™ від фірми Sigma Beauty:Ворс не вбирає макіяжні засобиГипоалергенний ворс не викликає алергічних реакційРучка зроблена з легкої деревини, на яку нанесено 8 шарів фарби, що робить пензлі стійкими до подряпин і води.Накінцівники пензлів розроблені за технологією SigmaAlloy ™, з нержавіючих матеріалів, що мають..

504 ₴ Без ПДВ: 420 ₴

Sigma E44 пензель для ретушування

Sigma E44 пензель для ретушування

SIGMA E44 FIRM BLENDER BRUSH Виділяйте Ваші очі з цієї твердим щільним пензликом E44 з використанням кремових або порошкових макіяжних засобів для нанесення, ретушування або комбінування декількох відтінків тіней. Запатентована технологія Sigmax® і SigmaTech ™ від фірми Sigma Beauty Ворс не вбирає макіяжні засобиАнтиалергенний ворс не викликає алергічних реакційРучки зроблені з легкої деревини, на які нанесено 8 шарів фарби, що робить пензлик стійкими до подряпин та ..

505 ₴ Без ПДВ: 421 ₴

Sigma E05 пензлик для підводки очей

Sigma E05 пензлик для підводки очей

SIGMA E05 EYE LINER Отримайте можливість нанести тонку, чітку лінію за допомогою гелевих або рідких формул, використовуючи цей класичний пензлик для підводки очей E05 зручно і без розмазування. Запатентована технологія Sigmax® і SigmaTech ™ від фірми Sigma Beauty Ворс не вбирає макіяжні засобиАнтиалергенний ворс не викликає алергічних реакційРучки зроблені з легкої деревини, на які нанесено 8 шарів фарби, що робить пензлик стійкими до подряпин та води.Наконечник..

444 ₴ Без ПДВ: 370 ₴

Sigma F05 пензель для контурінга маленький

Sigma F05 пензель для контурінга маленький

SIGMA F05 - SMALL COUNTOUR Надайте вашим контурним засобам природного досконалості, використовуючи цю невелику пухнасту щітку F05 круговими рухами з бронзатором або рум'янами. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антиб..

654 ₴ Без ПДВ: 545 ₴

Sigma E41 пензель для шейдинга

Sigma E41 пензель для шейдинга

SIGMA E41 DUO FIBRE BLEND™ BRUSH Забезпечте собі повітряний ефект тіней для повік за допомогою цього duo-fiber Sigma E41 Tech® пензля з точним конусним кінчиком, який підходить для нанесення тіней на складки або уздовж лінії повік. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaA..

475 ₴ Без ПДВ: 396 ₴

Sigma E36 пензель для ретуші тіней

Sigma E36 пензель для ретуші тіней

SIGMA E36 - BLENDING™ Ретушуйте точно і бездоганно за допомогою цього маленької пензля E36 для концентрованого кольору в складках і куточках очей. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріальними властивостями. ..

444 ₴ Без ПДВ: 370 ₴

Sigma E30 пензель-олівець

Sigma E30 пензель-олівець

SIGMA E30 PENCIL BRUSH "Пом'якшіть"свій улюблений олівець для очей або розтушуйте його в ідеальний димчастий відтінок, використовуючи цей класичний пензлик Sigma E30 для розтушовування і нанесення кольору. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає коро..

444 ₴ Без ПДВ: 370 ₴

Sigma F40 скошений пензель для румян

Sigma F40 скошений пензель для румян

SIGMA F40 - LARGE ANGLED COUNTOUR Ваш повсякденний класичний пензель для рум'ян і бронзатора з екстра-м'якими волокнами SigmaTech®, наносьте колір на вилиці для природного контурного вигляду. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобіга..

684 ₴ Без ПДВ: 570 ₴

Sigma F83 Пензель для основи під макіяж

Sigma F83 Пензель для основи під макіяж

SIGMA F83 CURVED KABUKI™ BRUSH Ви можете легко контурувати за допомогою м'якої щільної та вигнутої щетини F83, доторкніться нею до Вашого обличчя, наносячи засоби на необхідні ділянки. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості.Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибакт..

774 ₴ Без ПДВ: 645 ₴

Sigma Lose the Halo консилер для губ

Sigma Lose the Halo консилер для губ

Sigma Lose The Halo Lip Concealer Колір: Теплий, кремовий Консилер для губ слугує основою під помаду та ідеально покриває губи. Цей продукт створений для маскування натурального кольору губ під будь-який тон шкіри, таким чином підкреслюючи колір губної помади, яка залишається стійкою на більш тривалий час. НЕ містить: парабени, сульфати, фталати, мінеральне масло, казеїн. Об'єм: 9 г..

520 ₴ Без ПДВ: 433 ₴

Sigma F60 пензель для основи під макіяж

Sigma F60 пензель для основи під макіяж

SIGMA F60 FOUNDATION BRUSH Застосуйте свою косметику з цим класичним пензлем F60, який відмінно підходить для всього, включаючи основу, базу, зволожуючий крем і багато іншого. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактер..

685 ₴ Без ПДВ: 571 ₴

Sigma F79 Пензель для консілера

Sigma F79 Пензель для консілера

SIGMA F79 - Concealer Blend Kabuki™ Brush Погляньте добре відпочившим і бездоганним поглядом на світ за допомогою цієї щітки F79, призначеної для нанесення будь-якої кольорокорекційної або приховуючої формули. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості.Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії мета..

684 ₴ Без ПДВ: 570 ₴

Sigma F25 загострений пензель для пудри

Sigma F25 загострений пензель для пудри

SIGMA F25 - TAPERED FACE Унікальна особливість: великий пензлик із загостреним кінчиком. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріальними властивостями.   Розмір: 20.1 см..

1008 ₴ Без ПДВ: 840 ₴

Sigma F04 пензель для контурінга

Sigma F04 пензель для контурінга

SIGMA F04 - EXTREME STRUCTURE CONTOUR™ BRUSH - CHROMЕ Наносьте контур легко і з максимальною точністю, використовуючи цю закруглену щітку F04 у поглибленнях щік та вздовж підборіддя. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє ант..

564 ₴ Без ПДВ: 470 ₴

Sigma F42 віяловий пензель для стробування

Sigma F42 віяловий пензель для стробування

SIGMA F42 STROBING FAN™ BRUSH Пензель для хайлайтера призначенийдля бездоганного застосування порошкових та кремових продуктів на вилицях, носі, над губою і в центрі чола. Цей інструмент для стробування швидко стане основним продуктом вашого повсякденного застосування. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляю..

534 ₴ Без ПДВ: 445 ₴

Sigma HotSpot Powder Blush румяна

Sigma HotSpot Powder Blush румяна

SIGMA POWDER BLUSH - HOTSPOT Ідеальний відтінок персика, що підходить для всіх типів обличчя. Колекція Night Life by Camila Coelho  Об'єм: 3.4 г..

415 ₴ Без ПДВ: 346 ₴

Sigma L04 Пензель для губ

Sigma L04 Пензель для губ

SIGMA L04 DETAILED LIP™ BRUSH Цей схожий на олівець пензель Sigma L04 застосовує губні пігменти з чіткою точністю. Також можна застосовувати з консілером для освітлення краєчківуб. Запатентована технологія Sigmax® і SigmaTech ™ від фірми Sigma Beauty:Ворс не вбирає макіяжні засобиГипоалергенний ворс не викликає алергічних реакційРучка зроблена з легкої деревини, на яку нанесено 8 шарів фарби, що робить пензлі стійкими до подряпин і води.Накінцівники пензлів розроблені за технологією S..

444 ₴ Без ПДВ: 370 ₴

Sigma F77 Пензель для контурінга

Sigma F77 Пензель для контурінга

SIGMA F77 CHISEL AND TRIM CONTOUR™ BRUSH Нанесіть контури і визначте форму з використанням плаского краю цього короткого щільного пензля F77 з кремовим засобом або порошковим. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості.Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріальними вла..

684 ₴ Без ПДВ: 570 ₴

Sigma F75 Пензель для консілера

Sigma F75 Пензель для консілера

SIGMA F75 CONCEALER BRUSH Замаскуйте шкіру навколо очей або губ за допомогою цього дуже плаского пензля F75, нанесіть свій крем або рідкий консилер для досконалості шкіри. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості.Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріальними властив..

474 ₴ Без ПДВ: 395 ₴

Sigma F70 Пензель для консілера

Sigma F70 Пензель для консілера

SIGMA F70 CONCEALER BRUSH Легко приховати плями, шрами, пігментацію і багато іншого за допомогою цього пензля F70, використовуючи будь-які ваші улюблені формули консілера. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості.Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріальними властив..

444 ₴ Без ПДВ: 370 ₴

Sigma E21 маленький пензлик для ретуші шкіри навколо очей

Sigma E21 маленький пензлик для ретуші шкіри навколо очей

SIGMA E21 SMUDGE BRUSH "Пом'якшити" олівець для очей Вам допоможе цей короткий круглий інструмент E21 для розтушовування прямих ліній. Або нанесіть колір уздовж лінії вій. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжні засоби ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріальни..

444 ₴ Без ПДВ: 370 ₴

Sigma F50 пензель для основи під макіяж

Sigma F50 пензель для основи під макіяж

SIGMA F50 - DUE FIBRE BRUSH Отримайте природний, рожевий відтінок шкіри, застосовуючи свою улюблену основу під макіяж і використовуючи цей класичний пензель F50. Може використовуватися з порошковою, рідкою або кремовою продукцією. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворсРучка з легкого дереваЩіткові сопла виготовляються з вико..

810 ₴ Без ПДВ: 675 ₴

Показано з 1 по 30 із 60 (2 сторінок)