Внимание! С 11 июня интернет-магазин работает в обычном режиме!

Безкоштовна доставка
Доставка 1-2 робочіх дні
   100% Оригінальна продукція

Ресницы

Eylure Клей БЕЗ латексу (прозорий)

Eylure Клей БЕЗ латексу (прозорий)

Eylure Latex Free Lash Adhesive Clear Прозорий клей БЕЗ латексу для стрічкових вій. Нанесіть клей на стрічку, почекайте 20-30 секунд, поки клей стане густим, наклейте на повіку. Увага! Не наносіть клей прямо на повіку! У разі потрапляння в очі, негайно промийте великою кількістю води. У разі будь-якого відчуття зуду, болю, почервоніння, негайно зніміть вії. Зберігати в недоступному для дітей місці. Гіпоалергенний.   Об'єм: 4.5 мл..

190 ₴ Без ПДВ: 158 ₴

Eylure Клей для накладних вій LashFix Black

Eylure Клей для накладних вій LashFix Black

Eylure LashFix Black Чорний клей БЕЗ латексу для стрічкових вій. Нанесіть на стрічку клей, почекайте 20-30 секунд, поки клей стане густим, наклейте на повіку. Увага! Не наносіть клей прямо на повіку! У разі потрапляння в очі, негайно промийте великою кількістю води. У разі будь-якого відчуття зуду, болю, почервоніння, негайно зніміть вії. Зберігати в недоступному для дітей місці.   Об'єм: 8.5 мл..

190 ₴ Без ПДВ: 158 ₴

Eylure Накладні вії ACCENT 003

Eylure Накладні вії ACCENT 003

Eylure Накладні вії ACCENT 003   У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей з інструкцією. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажиста, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до століть. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загинайте їх вгору за допомого..

220 ₴ Без ПДВ: 183 ₴

Eylure Накладні вії Cheryl - Sexy Senorita

Eylure Накладні вії Cheryl - Sexy Senorita

Eylure Cheryl - Sexy Senorita (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомого..

240 ₴ Без ПДВ: 200 ₴

Eylure Накладні вії Duos & Trios

Eylure Накладні вії Duos & Trios

Eylure Lash Pro Individuals Duos & Trios (накладні вії) Різні пучки вій: подвійні і потрійні. У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким..

270 ₴ Без ПДВ: 225 ₴

Eylure Накладні вії Exaggerate 141

Eylure Накладні вії Exaggerate 141

Eylure Exaggerate 141 (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомогою щипців..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure Накладні вії Exaggerate 143

Eylure Накладні вії Exaggerate 143

Eylure Exaggerate 143 (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомогою щипців..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure Накладні вії EXAGGERATE №146

Eylure Накладні вії EXAGGERATE №146

Eylure Накладні вії EXAGGERATE №146   У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей з інструкцією. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажиста, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до століть. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання.   Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загинайте їх вг..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure Накладні вії Individual SML Knot Free

Eylure Накладні вії Individual SML Knot Free

Eylure Lash-Pro Individual Short, Medium & Long Length Knot Free  (Накладні вії) Комплект складається з 17 пучків вій У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте ..

250 ₴ Без ПДВ: 208 ₴

EYLURE накладні вії Lengthening 035

EYLURE накладні вії Lengthening 035

Eylure Lengthening 035 (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомогою щипці..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

EYLURE накладні вії Lengthening 080

EYLURE накладні вії Lengthening 080

Eylure Lengthening 080 (накладні вії)  У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомогою..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure накладні вії Multipacks x 3 Volume 100

Eylure накладні вії Multipacks x 3 Volume 100

Eylure Multipacks x 3 Volume 100 (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допом..

450 ₴ Без ПДВ: 375 ₴

Eylure накладні вії Naturals 027

Eylure накладні вії Naturals 027

EYLURE NATURALS 027 Накладні вії від лінії Eylure Naturals створюють особливо природний ефект Ваших вій. Вони майже непомітні, підходять для будь-якої форми очей. У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багатор..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure накладні вії Texture 150

Eylure накладні вії Texture 150

EYLURE TEXTURE 150 (накладні вії) Накладні вії лінії Texture додадуть обсяг і довжину Вашим віям. Для субтильних яскравого погляду! У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Викори..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure Щипці для завивки вій

Eylure Щипці для завивки вій

Eylure Lash Curler Класичні щипці для вій - швидко, просто і зручно! - Притисніть щипці до самої основи вій перед дзеркалом. - Ніжно і повільно стисніть щипці. - Затримайте щипці на 10-15 секунд. - Ніжно відпустіть щипці - При необхідності, повторіть процедуру...

225 ₴ Без ПДВ: 188 ₴

LA Splash Bodacious 3D Lashes накладні вії

LA Splash Bodacious 3D Lashes накладні вії

LA Splash Dauntless 3D Synthetic Mink Lashes - Bodacious   Створіть погляд нового рівня за допомогою інноваційних 3D синтетичних вій, призначених для додання об'єму та густоти. Унікально розроблені для змішування накладних вій з вашими власними для природного вигляду...

230 ₴ Без ПДВ: 192 ₴

LA Splash Diva 3D Lashes накладні вії

LA Splash Diva 3D Lashes накладні вії

LA Splash Dauntless 3D Synthetic Mink Lashes - Diva   Створіть погляд нового рівня за допомогою інноваційних 3D синтетичних вій, призначених для додання об'єму та густоти. Унікально розроблені для змішування накладних вій з вашими власними для природного вигляду...

230 ₴ Без ПДВ: 192 ₴

LA Splash Prowl 3D Lashes накладні вії

LA Splash Prowl 3D Lashes накладні вії

LA Splash Dauntless 3D Synthetic Mink Lashes - Prowl   Створіть погляд нового рівня за допомогою інноваційних 3D синтетичних вій, призначених для додання об'єму та густоти. Унікально розроблені для змішування накладних вій з вашими власними для природного вигляду...

270 ₴ Без ПДВ: 225 ₴

LA Splash Stunner 3D Lashes накладні вії

LA Splash Stunner 3D Lashes накладні вії

LA Splash Dauntless 3D Synthetic Mink Lashes - Stunner   Створіть погляд нового рівня за допомогою інноваційних 3D синтетичних вій, призначених для додання об'єму та густоти. Унікально розроблені для змішування накладних вій з вашими власними для природного вигляду...

230 ₴ Без ПДВ: 192 ₴

Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)

Накладные ресницы используются для увеличения объёма или длины, с ними Ваши глаза будут более выразительными и зачаровывающими. Качественные искусственные ресницы легко приклеить самим, без помощи визажистов, поэтому они подходят для каждодневного пользования. Make My Day предлагает огромный выбор оригинальных накладных ресниц от фирмы Eylure. Фирма Eylure – это первый бренд в мире, создававший искусственные накладные ресницы исключительно для актрис кино и театра. Продукты этой фирмы являются очень качественными, легко прикрепляются и выглядят естественно. В упаковке Вы найдете специальный клей, с помощью которого прикрепите накладные ресницы сами. Для женщин, которые хотят создать эффект особенно выразительных глаз, мы предлагаем ресницы фирмы Kardashian. С ними Ваши ресницы будут выглядеть густыми и загнутыми вверх, а взгляд будет глубоким. Вы определенно выберите для себя наиболее подходящие продукты из нашего ассортимента!