Shipping Доставка 1-2 робочі дні
Shipping Безкоштовна доставка
Shipping Безпечна покупка

Угода користувача


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Дана угода користувача (далі по тексту - Угода) відповідно до ст. 633, 641 і гол. 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) і адресовано невизначеному колу осіб не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), бажаючим придбати товари в інтернет-магазині розташованому в мережі Інтернет за адресою: https://pinkstar.com.ua
1.2. Терміни та визначення
Якщо інше не випливає з умов цієї Угоди, нижче наведені терміни мають такі значення:
          Акцепт - повне прийняття Відвідувачем або Покупцем умов Угоди
          Відвідувач - будь-яка фізична особа - користувач мережі Інтернет, яка здійснює доступ до інтернет-магазину pinkstar.com.ua
          Покупець - будь-яка особа, не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), яка замовляє і оплачує pinkstar.com.ua
          Товар - об'єкт матеріального характеру, допущений до вільного обігу на території України відповідно до чинного законодавства України, виготовлений і представлений до продажу за допомогою інтернет-магазину pinkstar.com.ua
          Реєстрація - процедура, в ході якої Відвідувач або Покупець допомогою заповнення відповідних форм інтернет-магазину необхідну інформацію (Персональні дані) для можливості замовлення та оплати Товарів в інтернет-магазині pinkstar.com.ua
 1.3. Реєстрація в інтернет-магазині pinkstar.com.ua означає, що Відвідувач/Покупець ознайомлений з даною угодою, розуміє і приймає її повністю і беззастережно. 
1.4. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією інтернет-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова або змінена Угода стає дійсною після розміщення її на сайті інтернет-магазину pinkstar.com.ua.
 

2. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
2.1. Для придбання Товару в Інтернет-магазині Покупець оформляє замовлення за допомогою відповідного інтерфейсу, розташованого на сторінках Інтернет-магазину.
3.2. При оформленні Замовлення Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе, свої контактні дані та про подробиці свого Замовлення. Продавець гарантує, що інформація, що отримана від Покупця,  не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
2.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що призвело до  неможливісті належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

2.4. При замовленні товару в нічний або неробочий час, а також вихідний або святковий день, замовлення вважається отриманим о 10 годині ранку наступного робочого дня.
2.5. Після оформлення замовлення на сайті Покупець отримує повідомлення про здійснене бронювання або замовлення продукції по СМС або на електронну адресу, вказану при бронюванні. Покупець може отримувати повідомлення про відправку замовлення або його доставку від компанії, що спеціалізується на доставці вантажів.
2.6. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома менеджера Інтернет-магазину по телефону або по електронній пошті.
2.7. Продавець зберігає за собою право змінювати, видаляти або розміщувати в інтернет-магазині будь-яку інформацію про товари та послуги. При цьому, продавець може змінювати ціни на товари та послуги, а також припинити функціонування інтернет-магазину або модифікувати будь-який його розділу на свій власний розсуд і без завчасного попередження.
2.8. У разі відсутності товару, зазначеного на сайті інтернет-магазину  внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, не залежних від Продавця, замовлення анулюється, а Покупець інформується шляхом направлення йому повідомлення.
2.9. Умови оплати та доставки товару описані в розділі "Доставка та оплата" за адресою: https://pinkstar.com.ua/ru/dostavka-i-oplata
 

3. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ.
3.1. Звертаємо Вашу увагу, що парфюмерно-косметичні вироби належної якості не підлягають поверненню відповідно до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) споживачами (покупцями), затвердженого Постановою КМУ від 23 вересня 1991 р. N 216. 
3.2. При отриманні Товару неналежної якості Покупець має право вимагати заміни не якісного Товару на якісний. Продавець, у разі обгрунтованих претензій щодо  якості Товару, задовільняє вимогу Покупця протягом десяти днів від дати пред'явлення Покупцем письмової претензіїі електронних фотографій із зображенням недоліків Товару на електронну адресу info@pinkstar.com.ua. Претензії необхідно пред'явити не пізніше 14 днів після отримання Замовлення Покупцем.
3.3. При відмові Покупця від Товару не належної якості Продавець компенсує йому грошову суму, сплачену за Товар, включаючи суму доставки Товару.
 

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
4.1. Продавець не несе матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за наданий Товар та послуги.
4.2. Продавець не несе відповідальності за порушення термінів доставки компанією, що спеціалізується на доставці вантажів.
4.3. Продавець не несе відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин.
4.4. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів.
 

5. ЗАМОВЛЕННЯ ВВАЖАЄТЬСЯ ВИКОНАНИМ:
а) в момент фактичної передачі Товару Покупцю або іншій особі, яка перебувала в момент доставки за адресою, вказаною в замовленні, і оплатила Товар при доставці Товару кур'єром Продавця;
б) в момент передачі Товару Покупцю організацією, що здійснює доставку Товару.