Внимание! С 11 июня интернет-магазин работает в обычном режиме!

Безкоштовна доставка
Доставка 1-2 робочіх дні
   100% Оригінальна продукція

Pink star cosmetics

L805 LUXE CONTOUR BRUSH SILVER кисть для макіяжу

L805 LUXE CONTOUR BRUSH SILVER кисть для макіяжу

L805 Luxe Contour - кращий друг професіонала. Він має круглу форму кисті, яка розроблена для детального контурирования і змішування. Щітка для волосся преміум якості дає можливість легко вбирати рідину. Це також добре працює з кремом або порошкової косметикою. Щоб додати трохи більше, L805 також підходить в якості кисті для нанесення гелю. Воістину кращий друг професіонала.Головка щітки округлої форми.Дуже добре підходить для:Застосування порошків і кремів.Створення детальних контурів, плавне зм..

365 ₴ Без ПДВ: 304 ₴

L804 LUXE HIGHLIGHTER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L804 LUXE HIGHLIGHTER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L804 LUXE HIGHLIGHTER BRUSH SILVER пензлик для макіяжу   L804 Luxe highlighter — виготовлений ​​з 100% синтетичного, дуже тонкого волосся, і був розроблений для нанесення освітлювачів і хайлайтеров на порошковый основі. Його неймовірно м'яка щетина робить пензлик ідеальним інструментом для створення яскравих акцентів, залишаючи яскравий сяючий вигляд. Цей пензлик також може бути використаний як інструмент для контурної обробки завдяки своїй конічній формі. Плоска конічна щетина в ф..

365 ₴ Без ПДВ: 304 ₴

L804 LUXE HIGHLIGHTER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L804 LUXE HIGHLIGHTER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L804 LUXE HIGHLIGHTER BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу L804 Luxe highlighter — виготовлений ​​з 100% синтетичного, дуже тонкого волосся, і був розроблений для нанесення освітлювачів і хайлайтеров на порошковый основі. Його неймовірно м'яка щетина робить пензлик ідеальним інструментом для створення яскравих акцентів, залишаючи яскравий сяючий вигляд. Цей пензлик також може бути використаний як інструмент для контурної обробки завдяки своїй конічній формі. Плоска конічна щетина в формі по..

365 ₴ Без ПДВ: 304 ₴

L803 LUXE ANGLED CONTOUR BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L803 LUXE ANGLED CONTOUR BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L803 LUXE ANGLED CONTOUR BRUSH SILVER пензлик для макіяжу   L803 Angled Contour — скошений пензлик для нанесення рум'ян. Даний продукт був розроблений з найчистішої синтетичної щетини, щоб забезпечити нанесення рум'ян без зусиль. Її кутова форма ідеально вписується в контури щік, створюючи бездоганний вигляд вилиці як для повсякденного так і для насиченого і яскравого подіумного образу. Точно нахилена головка щетини, металева частина ручки сріблястого відтінку. Дуже добре підход..

410 ₴ Без ПДВ: 342 ₴

L803 LUXE ANGLED CONTOUR BRUSH ROSE GOLD пензл  для макіяжу

L803 LUXE ANGLED CONTOUR BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L803 LUXE ANGLED CONTOUR BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу L803 Angled Contour — скошений пензлик для нанесення рум'ян. Даний продукт був розроблений з найчистішої синтетичної щетини, щоб забезпечити нанесення рум'ян без зусиль. Її кутова форма ідеально вписується в контури щік, створюючи бездоганний вигляд вилиці як для повсякденного так і для насиченого і яскравого подіумного образу. Точно нахилена головка щетини, металева частина ручки відтінку рожевого золота. Дуже добре підходить..

410 ₴ Без ПДВ: 342 ₴

L802 LUXE POWDER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L802 LUXE POWDER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L802 LUXE POWDER BRUSH SILVER пензлик для макіяжу L802 Luxe powder brush silver — шовковиста м'яка щетина цього пензлика робить його ідеальним варіантом для макіяжу, а саме для нанесення порошкових продуктів. L802 Luxe Powder забезпечує легке і рівномірне нанесення як сипучих так і пресованих текстур. Його конічна форма відмінно справляється зі здатністю використовувати пензлик як контурний інструмент для обличчя. М'яка щетина конічної форми, металева частина ручки срібного відтінку. Ду..

540 ₴ Без ПДВ: 450 ₴

L802 LUXE POWDER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L802 LUXE POWDER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L802 LUXE POWDER BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу L802 Luxe powder brush rose gold — шовковиста м'яка щетина цього пензлика робить його ідеальним варіантом для макіяжу, а саме для нанесення порошкових продуктів. L802 Luxe Powder забезпечує легке і рівномірне нанесення як сипучих так і пресованих текстур. Його конічна форма відмінно справляється зі здатністю використовувати пензлик як контурний інструмент для обличчя. М'яка щетина конічної форми, металева частина ручки відтінку рожевого ..

540 ₴ Без ПДВ: 450 ₴

L801 LUXE CONCEALER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L801 LUXE CONCEALER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L801 LUXE CONCEALER BRUSH SILVER пензлик для макіяжу L801 Luxe Concealer brush silver — пензлик зі злегка загостреною щіточкою, є ідеальним засобом для змішування кремових текстур і нанесення на шкіру. Застосовуючи ваш консилер, пензлик L801 допомагає якісно покрити плями, шрами, невеликі зміни кольору і інші недосконалості, залишаючи бездоганний зовнішній вигляд шкіри. Маленький, злегка загострений плоский пензлик, металева частина ручки срібного відтінку. Дуже добре підходить для: ..

260 ₴ Без ПДВ: 217 ₴

L801 LUXE CONCEALER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L801 LUXE CONCEALER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L801 LUXE CONCEALER BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу L801 Luxe Concealer brush rose gold — пензлик зі злегка загостреною щіточкою, є ідеальним засобом для змішування кремових текстур і нанесення на шкіру. Застосовуючи ваш консилер, пензлик L801 допомагає якісно покрити плями, шрами, невеликі зміни кольору і інші недосконалості, залишаючи бездоганний зовнішній вигляд шкіри.   Маленький, злегка загострений плоский пензлик, металева частина ручки відтінку рожевого золота. Дуже ..

260 ₴ Без ПДВ: 217 ₴

L908 LUXE TAPERED BLENDING BRUSH SILVER  пензл для макіяжу

L908 LUXE TAPERED BLENDING BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L908 LUXE TAPERED BLENDING BRUSH SILVER пензлик для макіяжу L908 Luxe Tapered Blending — професійний дотик для створення ідеального макіяжу. Завдяки своїй здатності відмінно змішувати кольори і пом'якшувати переходи своєї конічною формою і високоякісним синтетичним ворсом, даний пензлик є необхідним інструментом для професіонала або просто поціновувача. Він окреслює і змішує тіні для повік в очній складці, роблячи погляд більш виразним. Неймовірно м'який пензлик, ідеально підходить для створе..

275 ₴ Без ПДВ: 229 ₴

L908 LUXE TAPERED BLENDING BRUSH ROSE GOLD пензл  для макіяжу

L908 LUXE TAPERED BLENDING BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L908 LUXE TAPERED BLENDING BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу L908 Luxe Tapered Blending — професійний дотик для створення ідеального макіяжу. Завдяки своїй здатності відмінно змішувати кольори і пом'якшувати переходи своєї конічною формою і високоякісним синтетичним ворсом, даний пензлик є необхідним інструментом для професіонала або просто поціновувача. Він окреслює і змішує тіні для повік в очній складці, роблячи погляд більш виразним. Неймовірно м'який пензлик, ідеально підходить для ств..

275 ₴ Без ПДВ: 229 ₴

L907 LUXE BLENDING BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L907 LUXE BLENDING BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L907 LUXE BLENDING BRUSH SILVER пензлик для макіяжу Пензлик з щіткою овальної форми, L907 Luxe Blending, — це ідеальний інструмент для макіяжу, що дозволяє плавно поєднувати тіні для повік на ваших очах і пом'якшувати кольори. Його високоякісна м'яка щетина відповідає за ефективне використання з пудрою і розсипчастими пігментними тінями для повік. Пензлик L907 Luxe Blending створює бездоганно плавні переходи, як для нюдового денного, так і для яскравого вечірнього образу. Щетина овальної форми..

275 ₴ Без ПДВ: 229 ₴

L907 LUXE BLENDING BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу

L907 LUXE BLENDING BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу

L907 LUXE BLENDING BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу Пензлик з щіткою овальної форми, L907 Luxe Blending, — це ідеальний інструмент для макіяжу, що дозволяє плавно поєднувати тіні для повік на ваших очах і пом'якшувати кольори. Його високоякісна м'яка щетина відповідає за ефективне використання з пудрою і розсипчастими пігментними тінями для повік. Пензлик L907 Luxe Blending створює бездоганно плавні переходи, як для нюдового денного, так і для яскравого вечірнього образу. Щетина овально..

275 ₴ Без ПДВ: 229 ₴

L906 LUXE BLENDING BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L906 LUXE BLENDING BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L906 LUXE BLENDING BRUSH SILVER пензлик для макіяжу Якщо вам не вдасться змішати тіні для повік належним чином, ви отримаєте брудний і неохайний макіяж. В цьому і полягає головна мета пензля L906 Luxe. Він володіє 100% високоякісним синтетичним ворсом, що дозволяє легко змішувати переходи тіней для повік, створюючи плавні градації кольору. Можна використовувати для пудри або пігментних тіней для повік. Щетина овальної форми з м'якими краями, металева частина ручки срібного відтінку. &nb..

275 ₴ Без ПДВ: 229 ₴

L906 LUXE BLENDING BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L906 LUXE BLENDING BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L906 LUXE BLENDING BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу Якщо вам не вдасться змішати тіні для повік належним чином, ви отримаєте брудний і неохайний макіяж. В цьому і полягає головна мета пензля L906 Luxe. Він володіє 100% високоякісним синтетичним ворсом, що дозволяє легко змішувати переходи тіней для повік, створюючи плавні градації кольору. Можна використовувати для пудри або пігментних тіней для повік. Щетина овальної форми з м'якими краями, металева частина ручки відтінку рожевого золо..

275 ₴ Без ПДВ: 229 ₴

L905 LUXE SHADER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L905 LUXE SHADER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L905 LUXE SHADER BRUSH SILVER пензлик для макіяжу L905 Luxe Shader — це професійний пензлик для нанесення тіней. Виготовлений ​​з синтетичного волосся найвищої якості, виготовлена для точкового нанесення на необхідні вам ділянки. Димчастий шейдер L905 дозволяє легко створити димчастий, спекотний ефект завдяки своїй пухнастій щетинці. Пензлик з закругленими краями щетинки, металева частина ручки срібного відтінку.   Дуже добре підходить для: Створення димчастого, спекотного..

260 ₴ Без ПДВ: 217 ₴

L905 LUXE SHADER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L905 LUXE SHADER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L905 LUXE SHADER BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу L905 Luxe Shader — це професійний пензлик для нанесення тіней. Виготовлений ​​з синтетичного волосся найвищої якості, виготовлена для точкового нанесення на необхідні вам ділянки. Димчастий шейдер L905 дозволяє легко створити димчастий, спекотний ефект завдяки своїй пухнастій щетинці. Пензлик з закругленими краями щетинки, металева частина ручки відтінку рожевого золота.   Дуже добре підходить для: ●    ..

260 ₴ Без ПДВ: 217 ₴

L904 LUXE PENCIL BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L904 LUXE PENCIL BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L904 LUXE PENCIL BRUSH SILVER пензлик для макіяжу L904 Luxe Pencil зроблений з пухнастого синтетичного волосся. Відрізняється заокругленим і вузьким кінчиком, що робить його ідеальним для нанесення тіней. Пензлик також може бути використаний для приховування невеликих областей і відмінно підходить для губної помади. Пензлик L904 — обов'язковий інструмент як для візажиста так і просто поціновувачів. Його загострений кінчик дозволяє досягати важкодоступних частин очей. Пензлик з округлою і в..

260 ₴ Без ПДВ: 217 ₴

L904 LUXE PENCIL BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L904 LUXE PENCIL BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L904 LUXE PENCIL BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу L904 Luxe Pencil зроблений з пухнастого синтетичного волосся. Відрізняється заокругленим і вузьким кінчиком, що робить його ідеальним для нанесення тіней. Пензлик також може бути використаний для приховування невеликих областей і відмінно підходить для губної помади. Пензлик L904 — обов'язковий інструмент як для візажиста так і просто поціновувачів. Його загострений кінчик дозволяє досягати важкодоступних частин очей. Пензлик з округлою ..

260 ₴ Без ПДВ: 217 ₴

L903 LUXE SMUDGE BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L903 LUXE SMUDGE BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L903 LUXE SMUDGE BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу Пензлик L903 Luxe Smudge був спеціально розроблений для ідеального розтушовування олівця для очей. Він зобов'язаний своєю незрівнянною здатністю ретельно розтушовувати олівець для очей своїм високоякісним 100% синтетичним ворсом. Пензлик також відмінно підходить для точкового нанесення консилеру на дуже маленькі ділянки (прищі). Замість того, щоб використовувати губку для нанесення консилеру, використовуйте пензлик L903 Luxe Smudge. Вона во..

247 ₴ Без ПДВ: 206 ₴

L903 LUXE SMUDGE BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L903 LUXE SMUDGE BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L903 LUXE SMUDGE BRUSH SILVER пензлик для макіяжу   Пензлик L903 Luxe Smudge був спеціально розроблений для ідеального розтушовування олівця для очей. Він зобов'язаний своєю незрівнянною здатністю ретельно розтушовувати олівець для очей своїм високоякісним 100% синтетичним ворсом. Пензлик також відмінно підходить для точкового нанесення консилеру на дуже маленькі ділянки (прищі). Замість того, щоб використовувати губку для нанесення консилеру, використовуйте пензлик L903 Luxe Smudge. ..

247 ₴ Без ПДВ: 206 ₴

L902 LUXE ANGLED BROW BRUSH ROSE GOLD пензл для макияжа

L902 LUXE ANGLED BROW BRUSH ROSE GOLD пензл для макияжа

L902 LUXE ANGLED BROW BRUSH ROSE GOLD кисть для макіяжу L902 Luxe Angled Brow розроблена спеціально для брів. Вона пропонує все необхідне для повного оновлення вашого макіяжу. Володіючи зігнутим, твердим краєм щетини, L902 ідеально підходить для заповнення і надання форми вашим бровам, а також після нанесення вашого продукту укладе щіткою в потрібному вам напрямку. Пензлик дозволяє рівномірно розподілити пігмент і заповнити порожні простори вашим улюбленим гелем або підводкою для брів. Щет..

275 ₴ Без ПДВ: 229 ₴

L902 LUXE ANGLED BROW BRUSH SILVER пензл для макияжа

L902 LUXE ANGLED BROW BRUSH SILVER пензл для макияжа

L902 LUXE ANGLED BROW BRUSH SILVER пензлик для макіяжу L902 Luxe Angled Brow розроблена спеціально для брів. Вона пропонує все необхідне для повного оновлення вашого макіяжу. Володіючи зігнутим, твердим краєм щетини, L902 ідеально підходить для заповнення і надання форми вашим бровам, а також після нанесення вашого продукту укладе щіткою в потрібному вам напрямку. Пензлик дозволяє рівномірно розподілити пігмент і заповнити порожні простори вашим улюбленим гелем або підводкою для брів. Щети..

275 ₴ Без ПДВ: 229 ₴

L901 LUXE EYE LINER BRUSH  ROSE GOLD пензл для макияжа

L901 LUXE EYE LINER BRUSH ROSE GOLD пензл для макияжа

L901 LUXE EYE LINER BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу Це стає проблемою, коли приходить час малювати тонкі лінії. Якщо ви хочете отримати тонку, точну лінію, то пензлик L901 Luxe Eye Liner саме для вас. Пензлик являє собою акуратну підводку для очей, яка створена з загостреним, гнучким наконечником. Його щетина зроблена з високоякісних синтетичного  волосся, що робить його ідеальним для нанесення гелевих, кремових або пудрових підводок для очей. Тепер ви можете малювати бездоганні ліні..

247 ₴ Без ПДВ: 206 ₴

L901 LUXE EYE LINER BRUSH SILVER  пензл для макияжа

L901 LUXE EYE LINER BRUSH SILVER пензл для макияжа

L901 LUXE EYE LINER BRUSH SILVER пензлик для макіяжу Це стає проблемою, коли приходить час малювати тонкі лінії. Якщо ви хочете отримати тонку, точну лінію, то пензлик L901 Luxe Eye Liner саме для вас. Пензлик являє собою акуратну підводку для очей, яка створена з загостреним, гнучким наконечником. Його щетина зроблена з високоякісних синтетичного  волосся, що робить його ідеальним для нанесення гелевих, кремових або пудрових підводок для очей. Тепер ви можете малювати бездоганні лінії з..

247 ₴ Без ПДВ: 206 ₴

L806 LUXE FAN BRUSH SILVER пензл для макіяжа

L806 LUXE FAN BRUSH SILVER пензл для макіяжа

L806 LUXE FAN BRUSH SILVER пензлик для макіяжу L806 Fan Brush — виготовлений ​​з високоякісних синтетичних волокон, міцних, з високим ступенем поглинання. Ви можете легко використовувати його для змахування опалих косметичних продуктів, нанесення пудри, рум'ян або для підкреслення лінії вилиц. Скористайтеся цим пензликом після того, як ви застосували свій тональний крем, консилер. Після нанесення тіней для повік. М'який і плоский пензлик у формі віяла, металева частина ручки срібного відті..

365 ₴ Без ПДВ: 304 ₴

L806 LUXE FAN BRUSH ROSE GOLD  пензл  для макіяжу

L806 LUXE FAN BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L806 LUXE FAN BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу L806 Fan Brush — виготовлений ​​з високоякісних синтетичних волокон, міцних, з високим ступенем поглинання. Ви можете легко використовувати його для змахування опалих косметичних продуктів, нанесення пудри, рум'ян або для підкреслення лінії вилиц. Скористайтеся цим пензликом після того, як ви застосували свій тональний крем, консилер. Після нанесення тіней для повік. М'який і плоский пензлик у формі віяла, металева частина ручки  відті..

365 ₴ Без ПДВ: 304 ₴

L807 LUXE FLAT BUFFER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L807 LUXE FLAT BUFFER BRUSH SILVER пензл для макіяжу

L807 LUXE FLAT BUFFER BRUSH SILVER пензлик для макіяжу L807 Flat Buffer Brush — володіє дуже м'якими 100% синтетичними волокнами, що робить його ідеальним для бездоганного змішування основи. Це безумовно не працює тільки для основ, він також підходить для пудри і мінеральної косметики. Пензлик має щільну щетину, що забезпечує високу поглинаючу здатність. Це дозволяє нашому пензлику легко підібрати будь-який рідкий, кремовий або текстурний продукт. Щільна щетина з плоским верхом, металева ч..

435 ₴ Без ПДВ: 363 ₴

L807 LUXE FLAT BUFFER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L807 LUXE FLAT BUFFER BRUSH ROSE GOLD пензл для макіяжу

L807 LUXE FLAT BUFFER BRUSH ROSE GOLD пензлик для макіяжу L807 Flat Buffer Brush — володіє дуже м'якими 100% синтетичними волокнами, що робить його ідеальним для бездоганного змішування основи. Це безумовно не працює тільки для основ, він також підходить для пудри і мінеральної косметики. Пензлик має щільну щетину, що забезпечує високу поглинаючу здатність. Це дозволяє нашому пензлику легко підібрати будь-який рідкий, кремовий або текстурний продукт. Щільна щетина з плоским верхом, металев..

435 ₴ Без ПДВ: 363 ₴

BRUSH CASE PINK ROSE GOLD  Футляр для пензлів

BRUSH CASE PINK ROSE GOLD Футляр для пензлів

BRUSH CASE PINK ROSE GOLD Футляр для пензликів Тримайте ваші інструменти краси в безпеці. PINK STAR Cosmetics — це те, що вам потрібно для турботи про ваші пензлики для макіяжу. Це ідеальна сумочка у вигляді клатча що складається з трьох секцій для забезпечення безпеки зберігання ваших незамінних помічників. Футляр виконаний з високоякісної штучної шкіри в ніжно рожевому кольорі з легкими світловідбиваючими частинками. Вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що щетинки ваших інструментів..

700 ₴ Без ПДВ: 583 ₴

Показано з 1 по 30 із 32 (2 сторінок)