Shipping Доставка 1-2 робочі дні
Shipping Безкоштовна доставка
Shipping Безпечна покупка

Про компанію

Чому ми унікальні?

Ми створили одну велику онлайн майданчик для всіх любителів професійної і якісної косметики з величезним вибором косметичних засобів, аксесуарів і інструментів для макіяжу. За допомогою нашої професійної косметики ви зможете легко створювати ідеальний макіяж, а також підібрати догляд за шкірою і тілом.

Ми відомі по всьому світу як представники косметики високого класу. Ми є трендсеттерами в світі стилістів та візажистів. І тепер ми відкриваємо в Україні онлайн магазин PinkStar з відкритим шоурумом.

Oсновна філософія бренду полягає в любові до самого себе. І саме це - ключ до істинної краси.

У шоурумі можна дізнатися про останні тенденції в макіяжі, підібрати підходящу косметику, розкрити секрети краси і навчитися виглядати красивою і щасливою кожен день. Наша команда підбере індивідуальну косметику і навчить, як правильно і чим наносити певну косметику, щоб отримати найкращі результати.

Ми хочемо, щоб кожна жінка відчула себе унікальною, зруйнувала шаблони і уявлення про те, яким має бути макіяж і занурилася в новий фантастичний світ краси і любові до себе.

PinkStar - єдиний в Україні дистриб'ютор товарів Jeffree Star Cosmetics. Ми офіційні представники відомих брендів косметики - Sigma Beauty, Face Stockholm, Cailyn, LA Girl, Beautyblender, Lilly Lashes і багатьох інших. За допомогою косметики даних брендів найпопулярніші блогери в світі моди і краси створюють свої унікальні образи. Тепер і ви легко можете стати частиною цього світу.

Ми гарантуємо 100% достовірність наших товарів.