Внимание! С 11 июня интернет-магазин работает в обычном режиме!

Безкоштовна доставка
Доставка 1-2 робочіх дні
   100% Оригінальна продукція

Про компанію


Чому ми унікальні?


PinkStar — єдиний в Україні дистриб'ютор товарів Jeffree Star Cosmetics, що підтверджено на офіційному сайті бренду.
У нашому магазині ви не знайдете підробок, ми гарантуємо 100% оригінальність наших товарів, є платниками податків і працюємо у відкриту.


Ми також єдині офіційні представники таких відомих брендів як — Sigma Beauty і J.Cat.
Офіційні представники брендів — Cailyn, Double Dare, The Balm, Eylure, L.A. Colors, L.A. Girl, LA Splash, Pinkstar cosmetics. За допомогою косметики даних брендів найпопулярніші блогери в світі моди і краси створюють свої унікальні образи. Тепер і ви легко можете стати частиною цього світу.


Ми створили один великий онлайн майданчик для всіх любителів професійної і якісної косметики з величезним вибором косметичних засобів, аксесуарів і інструментів для макіяжу. За допомогою нашої професійної косметики ви зможете легко створювати ідеальний макіяж, а також підібрати догляд за шкірою і тілом.


Ми відомі по всьому світу як представники косметики високого класу. Ми є трендсеттерами в світі стилістів та візажистів. І тепер ми відкриваємо в Україні онлайн магазин PinkStar з відкритим шоурумом.

Oсновна філософія бренду полягає в любові до самої себе. І саме це — ключ до істинної краси.


У шоурумі можна дізнатися про останні тенденції в макіяжі, підібрати підходящу косметику, розкрити секрети краси і навчитися виглядати красивою і щасливою кожен день. Наша команда підбере індивідуальну косметику і навчить, як правильно і чим її наносити, щоб отримати найкращі результати.


Ми прагнемо, щоб кожна жінка відчула себе унікальною, зруйнувала шаблони і уявлення про те, яким має бути макіяж і занурилася в новий фантастичний світ краси і любові до себе.