Внимание! С 11 июня интернет-магазин работает в обычном режиме!

Безкоштовна доставка
Доставка 1-2 робочіх дні
   100% Оригінальна продукція

Макияжные губки

J.Cat Beauty Siligo Makeup Sponge спонж для макіяжу

J.Cat Beauty Siligo Makeup Sponge спонж для макіяжу

J.Cat Beauty Siligo Makeup Sponge   Популярна силіконова губка для макіяжу вже в Україні. Ідеально покривайте своє обличчя тональними засобами з мінімальними витратами, оскільки ця губка не поглинає макіяж. Її також легко мити, тому кожне нанесення макіяжу буде гігієнічним...

140 ₴ Без ПДВ: 117 ₴

L.A. Girl 2 Pack Blending Sponge спонж для макіяжу

L.A. Girl 2 Pack Blending Sponge спонж для макіяжу

L.A. Girl 2 Pack Blending Sponge    Набір з двох макіяжних губок. За допомогою цієї губки ви можете легко і рівномірно розподіляти основи для макіяжу. Перед використанням губки намочіть її водою і просушіть рушником і почекайте, поки не висохне. Зволожена губка поглинає менше вашого продукту і більш рівномірно наносить макіяж на шкіру. Без латексу..

325 ₴ Без ПДВ: 271 ₴

Sigma 3DHD Blender Black спонж для макіяжу

Sigma 3DHD Blender Black спонж для макіяжу

Sigma 3DHD® Blender Black    Кожна грань і контур цієї унікальної губки для макіяжу призначені для ідеального покриття, маскування, контурування і блискучих макіяжних засобів. Кожна губка 3DHD®, розрізана по різні боки, є інноваційним і зручним способом нанесення макіяжу на більш складні місця і досягнення ідеального скін-ефекту. Можна використовувати як з рідкими і кремовими засобами, так і сухими. Рекомендується зволожити губку перед застосуванням і наносити макіяж попле..

500 ₴ Без ПДВ: 417 ₴

Sigma 3DHD Blender Pink спонж для макіяжу

Sigma 3DHD Blender Pink спонж для макіяжу

Sigma 3DHD® Blender Pink    Кожна грань і контур цієї унікальної губки для макіяжу призначені для ідеального покриття, маскування, контурування і блискучих макіяжних засобів. Кожна губка 3DHD®, що розрізана під різними кутами, є інноваційним і зручним способом нанесення макіяжу на більш складні місця і досягнення ідеального скін-ефекту. Можна використовувати як з рідкими і кремовими засобами, так і сухими. Рекомендується зволожити губку перед застосуванням і наносити макія..

500 ₴ Без ПДВ: 417 ₴

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Самый большой выбор губок для макияжа от Beautyblender® makiažo только в Pink Star. Бесплатная и быстрая доставка товаров.