Внимание! С 11 июня интернет-магазин работает в обычном режиме!

Безкоштовна доставка
Доставка 1-2 робочіх дні
   100% Оригінальна продукція

Eylure

Eylure Накладні вії ENCHANTED Heart Breaker

Eylure Накладні вії ENCHANTED Heart Breaker

Eylure Накладні вії ENCHANTED Heart Breaker     У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей з інструкцією. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажиста, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до століть. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання.   Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібн..

250 ₴ Без ПДВ: 208 ₴

Eylure Накладні вії EXAGGERATE №146

Eylure Накладні вії EXAGGERATE №146

Eylure Накладні вії EXAGGERATE №146   У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей з інструкцією. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажиста, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до століть. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання.   Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загинайте їх вг..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure Накладні вії ACCENT 003

Eylure Накладні вії ACCENT 003

Eylure Накладні вії ACCENT 003   У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей з інструкцією. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажиста, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до століть. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загинайте їх вгору за допомого..

220 ₴ Без ПДВ: 183 ₴

Eylure гель фіксатор для брів Keeping in Shape Control & Shape Gel

Eylure гель фіксатор для брів Keeping in Shape Control & Shape Gel

Eylure гель фіксатор для брів Keeping in Shape Control & Shape Gel   Гель для брів Eylure Brow Control & Shape Gel - прекрасне моделює засіб, який допоможе вам надати бровам потрібну форму і зафіксує результат. Формула продукту містить спеціальні компоненти, що сприяють додатковому зміцненню і догляду за волосками. Прозорий відтінок Eylure Brow Control & Shape Gel робить цей засіб універсальним: його можна використовувати незалежно від кольору волосся, відтінку очей і шкіри.  ..

450 ₴ Без ПДВ: 375 ₴

Eylure Накладні вії TEXTURE 157

Eylure Накладні вії TEXTURE 157

Eylure Накладні вії TEXTURE 157   У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей з інструкцією. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажиста, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до століть. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання.   Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загинайте їх вгору за д..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure Накладні вії VOLUME 100

Eylure Накладні вії VOLUME 100

У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей з інструкцією. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажиста, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання.   Спосіб використання:   — Нанесіть туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомогою щипців від фірми Ey..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Ace of Face Серветки матуючі

Ace of Face Серветки матуючі

Ace of Face - Oil blotting sheets (Серветки)   Ці чарівні серветки миттєво вбирають надлишок жиру, звужує пори, шкіра стає матовою. Забудьте про жирному блиску шкіри, з цього моменту насолоджуйтеся бездоганним макіяжем цілий день.   Паперова поверхня швидко і легко вбирає надлишки шкірного жиру, і при цьому ви не ризикуєте розмазати ідеально створений макіяж. Ви можете використовувати їх як самостійно, так і перед нанесенням тонального засобу або пудри. Серветки не пересушу..

270 ₴ Без ПДВ: 225 ₴

Eylure двусторонняя пензлик Brush Wand Duo

Eylure двусторонняя пензлик Brush Wand Duo

EYLURE BRUSH WAND DUO   Це універсальний, двосторонній пензлик для нанесення фарби для брів з кремовою текстурою або текстурою пудри. Скошений під кут кінець необхідний для чіткого нанесення і заповнення лінії росту брів. Щіточка на іншому кінці пензлика ідеально розподіляє колір фарби і розчісує волоски, щоб Ваші брови придбали природний вигляд. Ворс: натуральний Рекомендуємо: Використовувати разом з гелієвої фарбою для брів - Eylure Brow Pomade...

230 ₴ Без ПДВ: 192 ₴

Eylure Клей БЕЗ латексу (прозорий)

Eylure Клей БЕЗ латексу (прозорий)

Eylure Latex Free Lash Adhesive Clear Прозорий клей БЕЗ латексу для стрічкових вій. Нанесіть клей на стрічку, почекайте 20-30 секунд, поки клей стане густим, наклейте на повіку. Увага! Не наносіть клей прямо на повіку! У разі потрапляння в очі, негайно промийте великою кількістю води. У разі будь-якого відчуття зуду, болю, почервоніння, негайно зніміть вії. Зберігати в недоступному для дітей місці. Гіпоалергенний.   Об'єм: 4.5 мл..

190 ₴ Без ПДВ: 158 ₴

Eylure Накладні вії Duos & Trios

Eylure Накладні вії Duos & Trios

Eylure Lash Pro Individuals Duos & Trios (накладні вії) Різні пучки вій: подвійні і потрійні. У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким..

270 ₴ Без ПДВ: 225 ₴

Eylure Клей для накладних вій LashFix Black

Eylure Клей для накладних вій LashFix Black

Eylure LashFix Black Чорний клей БЕЗ латексу для стрічкових вій. Нанесіть на стрічку клей, почекайте 20-30 секунд, поки клей стане густим, наклейте на повіку. Увага! Не наносіть клей прямо на повіку! У разі потрапляння в очі, негайно промийте великою кількістю води. У разі будь-якого відчуття зуду, болю, почервоніння, негайно зніміть вії. Зберігати в недоступному для дітей місці.   Об'єм: 8.5 мл..

190 ₴ Без ПДВ: 158 ₴

Eylure Накладні вії Exaggerate 143

Eylure Накладні вії Exaggerate 143

Eylure Exaggerate 143 (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомогою щипців..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

EYLURE накладні вії Lengthening 080

EYLURE накладні вії Lengthening 080

Eylure Lengthening 080 (накладні вії)  У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомогою..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

EYLURE накладні вії Lengthening 035

EYLURE накладні вії Lengthening 035

Eylure Lengthening 035 (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомогою щипці..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure Кремова фарба для брів Brow Pomade

Eylure Кремова фарба для брів Brow Pomade

Eylure Brow Pomade Кремова фарба для брів Brow Pomade. Колір фарби залишається стійким протягом довгого часу, надає форму та створює ефект природної тіні на бровах. Колір можна нашаровувати і досягти повсякденного ніжного ефекту або вечірнього в особливих випадках. Ця кремова фарба для брів є водостійкою. Вибір з трьох кольорів: Nr. 10 Dark Brown Nr. 20 Mid Brown Nr. 30 Blonde..

360 ₴ Без ПДВ: 300 ₴

Eylure накладні вії Texture 150

Eylure накладні вії Texture 150

EYLURE TEXTURE 150 (накладні вії) Накладні вії лінії Texture додадуть обсяг і довжину Вашим віям. Для субтильних яскравого погляду! У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Викори..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure накладні вії Naturals 027

Eylure накладні вії Naturals 027

EYLURE NATURALS 027 Накладні вії від лінії Eylure Naturals створюють особливо природний ефект Ваших вій. Вони майже непомітні, підходять для будь-якої форми очей. У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багатор..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure Щипці для завивки вій

Eylure Щипці для завивки вій

Eylure Lash Curler Класичні щипці для вій - швидко, просто і зручно! - Притисніть щипці до самої основи вій перед дзеркалом. - Ніжно і повільно стисніть щипці. - Затримайте щипці на 10-15 секунд. - Ніжно відпустіть щипці - При необхідності, повторіть процедуру...

225 ₴ Без ПДВ: 188 ₴

Eylure Накладні вії Cheryl - Sexy Senorita

Eylure Накладні вії Cheryl - Sexy Senorita

Eylure Cheryl - Sexy Senorita (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомого..

240 ₴ Без ПДВ: 200 ₴

Eylure Накладні вії Exaggerate 141

Eylure Накладні вії Exaggerate 141

Eylure Exaggerate 141 (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допомогою щипців..

210 ₴ Без ПДВ: 175 ₴

Eylure накладні вії Multipacks x 3 Volume 100

Eylure накладні вії Multipacks x 3 Volume 100

Eylure Multipacks x 3 Volume 100 (накладні вії) У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте туш на вії тонким шаром, якщо потрібно, загніть їх догори за допом..

450 ₴ Без ПДВ: 375 ₴

Eylure Накладні вії Individual SML Knot Free

Eylure Накладні вії Individual SML Knot Free

Eylure Lash-Pro Individual Short, Medium & Long Length Knot Free  (Накладні вії) Комплект складається з 17 пучків вій У всіх упаковках знаходиться спеціальний клей та інструкція. Якісні накладні вії легко приклеїти навіть без допомоги візажистів, тому їх можна використовувати кожен день. Накладні вії від бренду Eylure додадуть натуральний вигляд Вашим віям, які бездоганно приклеюються до повік. Дуже довго тримаються і підходять для багаторазового використання. Використання: -Нанесіте ..

250 ₴ Без ПДВ: 208 ₴

Показано з 1 по 22 із 22 (1 сторінок)