Внимание! С 11 июня интернет-магазин работает в обычном режиме!

Безкоштовна доставка
Доставка 1-2 робочіх дні
   100% Оригінальна продукція

Для лица

Cailyn Contour Duo Brush двухстороній пензель для основи під макіяж

Cailyn Contour Duo Brush двухстороній пензель для основи під макіяж

Cailyn Contour Duo Brush   Представляємо Вам двосторонній пензлик для макіяжу Contour Duo Brush від фірми Cailyn Cosmetics. * Призначений для нанесення засобів з кремовою і сухою текстурою для контурінгу, рум'ян, бронзерів. * Щільний ворс наносить макіяж рівномірно * Завдяки невеликому розміру, зручно носити з собою. Можна помістити навіть в найменшу косметичку...

630 ₴ Без ПДВ: 525 ₴

Cailyn O Wow Brush пензель для основи під макіяж

Cailyn O Wow Brush пензель для основи під макіяж

Cailyn O! Wow Brush   Представляємо Вам культовий пензлик для макіяжу від Cailyn Cosmetics O! WOW BRUSH! * Запатентований пензлик, що має безліч нагород * Призначений для нанесення кремових і сухих основ під макіяж, пудри, рум'ян і бронзера * Виключно густий ворс, синтетичні щетинки наносять косметику рівномірно * Спеціальна форма пензлика і ворсу дозволяє нанести косметичні засоби на важкодоступні місця обличчя..

800 ₴ Без ПДВ: 667 ₴

L.A. Girl Angled Face Brush кісточка для макіяжу

L.A. Girl Angled Face Brush кісточка для макіяжу

L.A. Girl Angled Face Brush     Синтетичні / натуральні волокна, похила зрізана кисть ідеальний помічник в скульптуванні. L.A. Girl Pro.Brushes виготовляеться вручну майстрами, в кисті представлені індивідуальні блискучі лаковані ручки з натуральної березової деревини. Виняткові, високоякісні, м'які синтетичні / натуральні волоски забезпечують відмінне і точне нанесення макіяжу...

268 ₴ Без ПДВ: 223 ₴

L.A. Girl Concealer Brush кісточка для макіяжу

L.A. Girl Concealer Brush кісточка для макіяжу

L.A. Girl Concealer Brush     L.A. Girl Pro.Brushes виготовляються вручну майстрами, в яких представлені індивідуальні блискучі лаковані ручки з натуральної березової деревини. Виняткові, високоякісні, м'які синтетичні волоски забезпечують відмінне инанесення косметичних засобів...

189 ₴ Без ПДВ: 158 ₴

L.A. Girl Flat Foundation Brush кісточка  для макіяжу

L.A. Girl Flat Foundation Brush кісточка для макіяжу

L.A. Girl Flat Foundation Brush   Плоска, у вигляді лопатки кісточка дозволяє легко наносити рідкі або кремові засоби. L.A. Girl Pro.Brushes виготовляються вручну майстрами, в кистях представлені індивідуальні блискучі лаковані ручки з натуральної березової деревини. Виняткові, високоякісні, м'які синтетичні волокна забезпечують відмінне нанесення засобів...

225 ₴ Без ПДВ: 188 ₴

L.A. Girl Large Powder Brush пензлик для пудри

L.A. Girl Large Powder Brush пензлик для пудри

L.A. Girl Large Powder Brush   Ніжна і пишна щетина буде рівномірно покривати обличчя і не зашкодить існуючому макіяжу. Суперплотная, надвелика плоска щітка найкраще розподілить засіб на обличчя для бездоганно красивого макіяжу. L.A. Girl Pro.Brushes виготовляються вручну, індивідуальні блискучі лаковані ручки з натуральної березової деревини. Виняткові, високоякісні, м'які синтетичні волоски..

325 ₴ Без ПДВ: 271 ₴

L.A. Girl Pro Cosmetic Brush Fan кісточка для макіяжу

L.A. Girl Pro Cosmetic Brush Fan кісточка для макіяжу

L.A. Girl Fan Brush   Вентиляторна кисть для ідеального і легкого нанесення макіяжу. Може також використовуватися як щітка для очищення надлишкових продуктів. Щітка виготовлена вручну, виготовлена досвідченими майстрами. Ручка щітки з березового дерева. Особливо гарна якість, довговічність, проста у використанні.Щітка з м'яким віялом ідеально підходить для видалення надлишкового продукту. Виключно високоякісні, м'які синтетичні волоски забезпечують відмінну подачу для точного застосув..

215 ₴ Без ПДВ: 179 ₴

L.A. Girl Stippling Brush кисть для макіяжу

L.A. Girl Stippling Brush кисть для макіяжу

 L.A. Girl Stippling Brush    Подвійна волокниста щітка для рідких і кремових продуктів.L.A. Girl Stippling Brush виготовляються вручну, в кистях представлені індивідуальні блискучі лаковані ручки з натуральної березової деревини. Використано виключно  високоякісні, м'які синтетичні волоски ,які забезпечують чудове нанесення косметичних засобів....

260 ₴ Без ПДВ: 217 ₴

L.A. Girl Tapered Blending Brush кісточка для макіяжу

L.A. Girl Tapered Blending Brush кісточка для макіяжу

L.A. Girl Tapered Blending Brush     Синтетичні / натуральні, конічні щетинки пом'якшують жорсткі лінії і змішують колір гладко. L.A. Girl Pro.Brushes виготовляються вручну майстрами, в кистях представлені індивідуальні блискучі лаковані ручки з натуральної березової деревини.  ..

189 ₴ Без ПДВ: 158 ₴

L.A. Girl Tapered Brush кісточка для макияжу

L.A. Girl Tapered Brush кісточка для макияжу

L.A. Girl Tapered Brush    Ідеальний макіяж може стати ключовою складовою успіху в багатьох життєвих ситуаціях. Але, щоб досягти такого ефекту необхідно користатись спеціальними інструментами. М'яка щітка, підходдить для покриття зон обличчя, що ви хочете підкреслити. Кісточки для дівчат виготовлені вручну досвідченими майстрами. Ручки щіточки з березового дерева. Особливо гарна якість, довговічність, проста у використанні...

240 ₴ Без ПДВ: 200 ₴

Sigma 3DHD Precision пензель для макіяжу чорний

Sigma 3DHD Precision пензель для макіяжу чорний

SIGMA 3DHD™ - PRECISION BRUSH   Особливий дизайн: щільна щетина з загостреним кінчиком і двома пласкими сторонами, роблять цей пензель багатофункціональним Спеціально розроблено для досконалого покриття та нанесення кремових, сухих і рідких продуктів.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла в..

580 ₴ Без ПДВ: 483 ₴

Sigma 3DHD пензель кабукі для макіяжу чорний

Sigma 3DHD пензель кабукі для макіяжу чорний

SIGMA 3DHD ® - KABUKI BRUSH BLACK   Революційні макіяжні пензлики 3DHD ® запатентовані фірмою Sigma, єдині на ринку Створють 3D вид завдяки спеціальному скошеному куту пензлика.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає короз..

750 ₴ Без ПДВ: 625 ₴

Sigma 4DHD пензель кабукі для макіяжу чорний

Sigma 4DHD пензель кабукі для макіяжу чорний

SIGMA 4DHD ® - KABUKI BRUSH BLACK   Революційні пензлики для макіяжу від фірми Sigma 4DHD ®, запатентовані фірмою Sigma, єдині на ринку. Унікальний синтетичний ворс створює 4D ефект. Завдяки спеціально скошеному куту пензлика, косметика наноситься легко на важкодоступні місця.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дере..

750 ₴ Без ПДВ: 625 ₴

Sigma F03 пензель для хайлайтера

Sigma F03 пензель для хайлайтера

F03 HIGH CHEEKBONE HIGHLIGHTER™ BRUSH   Надайте своїм вилицям мерехтіння за допомогою цієї високої, пухнастої, але міцної щітки F03, використовуючи ваш улюблений крем, рідкі або порошкоподібні продукти для ідеального блиску.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технологі..

748 ₴ Без ПДВ: 623 ₴

Sigma F04 пензель для контурінга

Sigma F04 пензель для контурінга

SIGMA F04 - EXTREME STRUCTURE CONTOUR™ BRUSH - CHROME   Наносьте контур легко і з максимальною точністю, використовуючи цю закруглену щітку F04 у поглибленнях щік та вздовж підборіддя.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу...

560 ₴ Без ПДВ: 467 ₴

Sigma F05 пензель для контурінга маленький

Sigma F05 пензель для контурінга маленький

SIGMA F05 - SMALL COUNTOUR   Надайте вашим контурним засобам природного досконалості, використовуючи цю невелику пухнасту щітку F05 круговими рухами з бронзатором або рум'янами.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. В..

655 ₴ Без ПДВ: 546 ₴

Sigma F06 пензель для пудри

Sigma F06 пензель для пудри

SIGMA F06 - Powder Sweep™ Brush   Унікальна особливість: маленька, пухнаста головка щітки F06 Рекомендоване використання: dикористовувати з порошковою продукцією   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Во..

563 ₴ Без ПДВ: 469 ₴

Sigma F10 пензель для пудри румян

Sigma F10 пензель для пудри румян

SIGMA F10 - POWDER / BLUSH BRUSH   Унікальна особливість: дуже м'яка і злегка скошена щетина F10 Рекомендоване використання: використовувати для нанесення порошкових засобів.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy™, яка запобігає корозії металу. Володіє ант..

654 ₴ Без ПДВ: 545 ₴

Sigma F15 пензель для пудри румян

Sigma F15 пензель для пудри румян

SIGMA F15 DUO FIBRE POWDER/BLUSH BRUSH   Досягайте бажаного природного кольору використовуючи цю duo-fiber щітину Sigma F15   Унікальна особливість: волокниста суміш з глибоко скошеними краями. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy™, яка запобігає корозії м..

830 ₴ Без ПДВ: 692 ₴

Sigma F20 великий пензель для пудри

Sigma F20 великий пензель для пудри

SIGMA F20 LARGE POWDER BRUSH   Унікальна особливість: дуже м'яка і велика плоска голівка   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріальними властивостями.   Розмір: 17.8 cm..

1010 ₴ Без ПДВ: 842 ₴

Sigma F23 пензель для контурінга

Sigma F23 пензель для контурінга

SIGMA F23 SOFT ANGLED CONTOUR™ BRUSH   Ваш must-have для ніжного, повсякденного контурінга Sigma F23.    Запатентована технологія Sigmax® і SigmaTech ™ від фірми Sigma Beauty: - Ворс не вбирає макіяжні засоби - Гіпоалергенний ворс не викликає алергічних реакцій - Ручка зроблена з легкої деревини, на яку нанесено 8 шарів фарби, що робить пензлик стійким до подряпин та води. - Накінечник пензлика розроблений за технологією SigmaAlloy ™, для стійкості до ..

775 ₴ Без ПДВ: 646 ₴

Sigma F25 загострений пензель для пудри

Sigma F25 загострений пензель для пудри

SIGMA F25 - TAPERED FACE   Унікальна особливість: великий пензлик із загостреним кінчиком.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Володіє антибактеріальними властивостями.   Розмір: 20.1 cm..

1010 ₴ Без ПДВ: 842 ₴

Sigma F30 пензель для пудри

Sigma F30 пензель для пудри

SIGMA F30 LARGE POWDER BRUSH   Ваш класичний must-have пензель для пудри з надм'якими волокнами F30 для дифузного природного покриття обличчя порошковими засобами.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає корозії металу. Волод..

895 ₴ Без ПДВ: 746 ₴

Sigma F35 загострений пензель для хайлайтера

Sigma F35 загострений пензель для хайлайтера

SIGMA F35 - TAPERED HIGHLIGHTER   Досягніть ідеального сяйва з цим маленьким пензлем з волокнами SigmaTech®, використовуйте для виділення вилиць, скронь, носа та куточків очей.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, яка запобігає коро..

920 ₴ Без ПДВ: 767 ₴

Sigma F37 пензель для румян хайлайтера

Sigma F37 пензель для румян хайлайтера

SIGMA F37 SPOTLIGHT DUSTER™ BRUSH   Досягайте свого ідеального природного сяйва за допомогою цього м'якого конічного пензля F37 з використанням рум'ян, халайтера або шиммера. Унікальна особливість: пухнаста, конічна щетина Функція: делікатне нанесення хайлайтера   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дер..

745 ₴ Без ПДВ: 621 ₴

Sigma F40 скошений пензель для румян

Sigma F40 скошений пензель для румян

SIGMA F40 - LARGE ANGLED COUNTOUR   Ваш повсякденний класичний пензель для рум'ян і бронзатора з екстра-м'якими волокнами SigmaTech®, наносьте колір на вилиці для природного контурного вигляду.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології ..

685 ₴ Без ПДВ: 571 ₴

Sigma F41 віяловий пензель для макіяжу

Sigma F41 віяловий пензель для макіяжу

SIGMA F41 - FAN BRUSH   Отримайте ваш ідеальний макіяж без надмірностей, використовуючи довгий віяловий пензель з SigmaTech® волокнами. Призначення: для видалення надлишків пудри і частинок макіяжу, що обсипалися , а також пензель можна використовувати для розтушовування і нанесення розсипчастих засобів.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних за..

534 ₴ Без ПДВ: 445 ₴

Sigma F42 віяловий пензель для стробування

Sigma F42 віяловий пензель для стробування

SIGMA F42 STROBING FAN™ BRUSH   Пензель для хайлайтера призначенийдля бездоганного застосування порошкових та кремових продуктів на вилицях, носі, над губою і в центрі чола. Цей інструмент для стробування швидко стане основним продуктом вашого повсякденного застосування.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопл..

534 ₴ Без ПДВ: 445 ₴

Sigma F50 пензель для основи під макіяж

Sigma F50 пензель для основи під макіяж

SIGMA F50 - DUE FIBRE BRUSH   Отримайте природний, рожевий відтінок шкіри, застосовуючи свою улюблену основу під макіяж і використовуючи цей класичний пензель F50.   Може використовуватися з порошковою, рідкою або кремовою продукцією. Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові с..

810 ₴ Без ПДВ: 675 ₴

Sigma F56 пензель для контурінга

Sigma F56 пензель для контурінга

SIGAMA F56 ACCENTUATE HIGHLIGHTER™ BRUSH   Вигнута лінія щільного ворсу призначена ідеально підкреслювати ваші вилиці, пензель F56 працює для Вас з рідкими і розсипчастими засобами природно підкреслюючи обличчя.   Пензлі Sigma Beauty виготовлені за запатентованою технологією Sigmax® і SigmaTech ™ з матеріалів найвищої якості. - Гипоалергенний, не всмоктуючий макіяжних засобів ворс - Ручка з легкого дерева - Щіткові сопла виготовляються з використанням технології SigmaAlloy ™, як..

690 ₴ Без ПДВ: 575 ₴

Показано з 1 по 30 із 42 (2 сторінок)

Для создания качественного макияжа необходимы профессиональные средства. Профессиональные кисти для макияжа придадут Вам ощущение свободы и уверенности при создания макияжа. Pink Star предлагает Вам огромный выбор кистей для лица. Качественные и профессиональные кисти для лица от Sigma Beauty, Morphe и Cailyn были признаны во всем мире из-за своих уникальных форм. Мастера визажа рекомендуют при выборе кисточки обратить внимания на материал, из которого они сделаны. Профессиональные кисти для лица используются для нанесения основы под макияж, пудры, румян, для контуринга, ретуширования и маскирования. Изготовлены из высококачественных материалов, не впитывают в себя косметических средств, не вызывают аллергии, а особенная технология не позволяет ржаветь металлу и царапаться. Профессиональные кисти для макияжа лица – качественные и стойкие. Профессиональные кисти кабуки специально разработаны для нанесения косметики на самые недостижимые места, а особенная структура нанесет средства на участки носа и глаз. С помощью кисти кабуки можно нанести на лицо жидкие, кремовые, минеральные или рассыпчатые косметические средства. Профессиональные кисти необходимы для безупречного контуринга, для подчеркивания контуров. Темным цветом из палитры для контуринга или бронзером подчеркните контур роста волос, скулы или челюсть. Светлым цветом – лобную, центральную зону носа, участок под глазами и подбородка. Для нанесения основы под макияж используйте большие или средние профессиональные кисти с длинным гибким ворсом. Равномерное распределение основы под макияж, маскировка неровностей, прыщей и других дефектов и т.д.