Внимание! С 11 июня интернет-магазин работает в обычном режиме!

Безкоштовна доставка
Доставка 1-2 робочіх дні
   100% Оригінальна продукція

Для бровей

Eylure двусторонняя пензлик Brush Wand Duo

Eylure двусторонняя пензлик Brush Wand Duo

EYLURE BRUSH WAND DUO   Це універсальний, двосторонній пензлик для нанесення фарби для брів з кремовою текстурою або текстурою пудри. Скошений під кут кінець необхідний для чіткого нанесення і заповнення лінії росту брів. Щіточка на іншому кінці пензлика ідеально розподіляє колір фарби і розчісує волоски, щоб Ваші брови придбали природний вигляд. Ворс: натуральний Рекомендуємо: Використовувати разом з гелієвої фарбою для брів - Eylure Brow Pomade...

230 ₴ Без ПДВ: 192 ₴

L.A. Girl Duo Brow Brush пензлик для брів

L.A. Girl Duo Brow Brush пензлик для брів

L.A. Girl Duo Brow Brush    Двосторонній пензлик для брів Duo Brow Brush від L.A. GIRL - це скошена кисть з одного боку і щіточка з іншого. Скошена кисть дозволяє рівномірно розподілити засіб по бровах, намалювати рівну і чітку лінію і заповнити кольором простір між волосками, а м'які синтетичні волокна роблять процес нанесення макіяжу неймовірно приємним. Спеціальна щіточка допомагає змоделювати форму брів і легко розтушувати колір. Підходить для нанесення як сухих, так і кремов..

155 ₴ Без ПДВ: 129 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Профессиональные кисточки для бровей отличаются своей заостренной формой. Это маленькая, натуральная или синтетичная кисточка, ворс которой обрублен под углом. Для изящного и красивого результата Sigma Beauty рекомендует наборы для ухода. Набор включает в себя двухстороннюю кисточку для бровей и щеточку для ресниц, маленькие ножницы, точилку, пинцет для бровей, тени для моделирования, воск. Этот профессиональный набор поможет Вам создать идеальные формы и достичь естественного результата. Профессиональные кисточки для бровей от фирмы J.Cat, рекомендуем двухсторонние кисточки для бровей и глаз – это новая технология. Мелкими чёрточками корректируйте брови по направлению натуральной линии. Распределите краску легко и равномерно и Вы получите субтильный результат.